مقاومت پلیکا در برابر آتش

www.zareanpakhsh.com

مقاومت پلیکا در برابر آتش

قدرت مکانیکی

لوله های پلیکا،به دلیل مقاومت مکانیکی حتی در شرایط مختلف نیز مناسب هستند. این را می توان از این واقعیت سنجید که مقاومت کششی،خمشی و فشاری پلیکا در حدود ۴۵۰ کیلو گرم بر سانتی متر مربع است.

بهداشتی

لوله های پلیکا بهداشتی ترین،وسایل حمل و نقل مایعات را ارایه می دهند.آنها توانایی بالایی در مبارزه با:حملات قارچ ها دارند و در معرض آلودگی نیستند سطح داخلی آن بسیار صاف است از رشد و پوسیدگی پشتیبانی نمی کند و هیچ بو یا طعم خاصی به مایع منتقل نمی کند.این خاصیت برای انتقال آب آشامیدنی به شهر ها و روستاها از اهمیت بالایی برخوردار است.

 مقاومت شیمیایی

لوله های پلیکا تحت تاثیر بیشتر غلظت اسیدها،مواد قلیایی،مواد شیمیایی،روغن ها و چربی ها قرار دارد بنا بر این مقاومت در برابر خوردگی توسط این مواد شیمیایی برای لوله های پلیکا در صنعت فاضلاب بسیار مهم است.

انعطاف پذیری

لوله های پلیکا به عنوان یک ماده ترمو پلاستیک،توانایی مقاوت در برابر تغییر شکل ناشی از حرکات زمین را دارد لوله های پلیکا از این نظر محبوبیت قابل توجهی نسبت به لوله های فلزی و سیمانی دارند.

تراکم

چگالی لوله های پلیکا  تقریباً ۴۳/۱ گرم در سانتی متر مکعب است.که تقریباً ۱/۶ وزن چدن و ​​فولاد است،بنابراین حمل و نقل آن بسیار ارزان تر و کار با آن هنگام نصب آسان تر است.

 

مقاوم در برابر آتش

لوله های پلیکا  از احتراق پشتیبانی نمی کنند و در حال خاموش شدن هستند،واقعیتی که در مدت زمان قابل توجهی ثابت شده است.بنابراین،آنها به طور ایده آل برای استفاده در ساختمان ها و سایر سازه ها مناسب هستند

لوله پلیکا پلیمر گلپایگان آتش سوزی مقاومت پلیکا در برابر آتش

مقاومت الکتریکی

مقاومت لوله های پلیکا  بیشتر از ۱۰۱۴ اهم است.و دارای خواص عایق خوبی است.

 

قابلیت تولید حرارتی پایین

هدایت حرارتی  ۰٫۱۳ W / m / 0C است که تنها کسری از هدایت حرارتی فولاد است. این امکان را فراهم می کند تا مایعات از طریق لوله های پلیکا  منتقل شوند و دمای مایع یکنواخت حفظ شود. ضریب هدایت حرارتی پایین نیز اطمینان می دهد که در هنگام عبور مایعات در دمای بسیار پایین ، هیچ “تعریق” خارجی روی لوله ها وجود ندارد.

 

ویژگی های مقاومت در برابر هیدرولیک و جریان

لوله های پلیکا برای سطح داخلی صاف خود،جریان آب بیشتری نسبت به اندازه یکسان لوله کشی معمولی دارند. ثابت جریان Haze-Willam برای لوله پلیکا در حدود ۱۵۰ است که بالاتر از آن برای مواد معمولی است.

لوله و اتصالات گلپایگان

با همه این توضیحات،تنها کارخانه پلیکایی که می تواند تمام این ویژگی هارا.به بهترین شکل ممکن انجام دهد،کارخانه پلیمر گلپایگان است.                                                                              که لوله و اتصالات خود را بدون سرب و از مواد درجه یک وکاملا نسوز , ومقاوم در برابر آتش  تولید می کند.

pgproduct.com

 

Leave Comments

Scroll